Trudne kredyty dla zadłużonych

Każdy miewa trudniejsze okresy, jeśli chodzi o finanse. Rozumiemy to doskonale! Nawet w takiej sytuacji jesteśmy w stanie zaradzić Twoim problemom finansowym. Kiedy pojawiają się trudności w płatnościach i potrzebujesz pieniędzy, możesz wziąć pod uwagę kredyt bankowy. Jednak przeszkodą w jego uzyskaniu może być zbyt niska, niewystarczająca zdolność kredytowa. Bank może mieć obiekcje przy udzielaniu takiego „trudnego kredytu”.

Niezależnie od tego, czy bank odmówił Ci kredytowania, czy masz nie najlepiej obsługiwane zobowiązania, możesz skontaktować się z nami! Jesteśmy ekspertami od trudnych kredytów dla zadłużonych i bez zdolności kredytowej. Podejmiemy wyzwanie! Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dla kogo przeznaczone są trudne kredyty?

Modelowym klientem dla banku przy zaciąganiu zobowiązania finansowego jest osoba prywatna lub firma, która ma odpowiednio wysoką zdolność kredytową i dobrą historię w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Bank przy udzielaniu jej zobowiązania ponosi najmniejsze ryzyko tego, że zobowiązanie nie zostanie spłacone.

Niestety, życie układa się różnie i kredytobiorca niejednokrotnie jest osobą znajdującą się w ciężkiej sytuacji materialnej. Wtedy instytucja może mieć wiele wątpliwości co do stabilności źródła dochodów klienta czy tego, jak będzie wywiązywać się z płatności kolejnych rat. Jeśli udzieli finansowania, to będzie to bez wątpienia „trudny kredyt”.

Nasi doradcy pomogą Ci w uzyskaniu finansowania, nawet jeśli znajdujesz się w mocno skomplikowanej sytuacji. Może być ona spowodowana brakiem umowy o pracę, która jest preferowana w bankach przy udzielaniu kredytów. Jeśli masz umowę cywilnoprawną lub krótki staż pracy, pomożemy Ci znaleźć bank, który będzie skłonny udzielić Ci kredytowania.

Czy można wziąć w banku trudny kredyt dla zadłużonych?

Aby uzyskać kredyt w jakimkolwiek banku, musimy wykazać się dobrą historią kredytową i zdolnością do spłaty potencjalnego zobowiązania. Jeśli jest inaczej, to będziesz mieć z pewnością trudności w otrzymaniu zgody na przyznanie środków.

Negatywne wpisy w BIK jest jedną z przeszkód przy ubieganiu się o kredyty. Banki są zobowiązane do kontrolowania za każdym razem, gdy udzielają klientowi zobowiązania, informacji na jego temat w BIK.

Jeśli dane te są negatywne i wskazują na brak rzetelności w spłacie, okazuje się, że wnioskujesz o trudny kredyt dla zadłużonych. Bank najpewniej będzie zmuszony odmówić Ci finansowania, ponieważ nie będzie skłonny do ponoszenia wysokiego ryzyka braku spłaty kredytu.

Przekredytowanie zmniejsza szanse na kredyt

Zadłużenie wywołane zjawiskiem przekredytowania sprawia, że zaciągnięcie kolejnego zobowiązania będzie nie tyle trudne, ile wręcz niemożliwe. Najlepszym sposobem na wyjście dłużnika z problemów jest sięgnięcie po trudny kredyt dla zadłużonych w firmie pozabankowej. Dzięki niemu możliwa stanie się konsolidacja wszystkich wcześniejszych zobowiązań.

Konsolidacja może być operacją trudną do przeprowadzenia w bankach, jeśli dotyczy osób z przeterminowanymi długami. Jeśli minął już termin spłaty Twojego kredytu lub pożyczki, nie licz na pozytywną odpowiedź z instytucji na wniosek o połączenie zobowiązań w jedno większe. Na dzień wnioskowania o kredyt konieczne jest, aby wszystkie bieżące raty były uregulowane. Trudny kredyt dla zadłużonych może przyjąć formę pożyczki konsolidacyjnej w firmie pozabankowej.

O trudny kredyt postaraj się w firmie pozabankowej

Częściej trudne kredyty mają właściwie postać pożyczek udzielanych przez firmy pozabankowe. Wszystko dlatego, że takie podmioty nie muszą sprawdzać BIK-u tak skrupulatnie jak banki przy weryfikowaniu swoich potencjalnych pożyczkobiorców, dlatego łatwiej im kredytować również osoby z problemami finansowymi.

Zadłużenie wywołane zjawiskiem przekredytowania sprawia, że zaciągnięcie kolejnego zobowiązania w banku będzie nie tyle trudne, ile wręcz niemożliwe. Najlepszym sposobem na wyjście dłużnika ze spirali zadłużenia jest sięgnięcie po trudny kredyt dla zadłużonych w firmie pozabankowej. Dzięki niemu możliwa stanie się konsolidacja wszystkich wcześniejszych zobowiązań.

Trudne kredyty to nasza specjalność

Doświadczenie podpowiada nam, jak możemy pomóc klientom, którzy z różnych powodów nie mają łatwej drogi do uzyskania kredytu w banku. Być może spotkałeś się już z wydaniem decyzji odmownej i odrzuceniem Twojego wniosku z powodu:

 • niewystarczającej zdolności kredytowej,
 • widniejących zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań w BIK.

Co możesz zrobić? Niekoniecznie musisz zrezygnować z ubiegania się o kredyt, ale skorzystaj z pomocy ekspertów. Wiemy, jak pozyskać trudne kredyty dla zadłużonych nawet wtedy, gdy wydaje się to obiektywnie niemożliwe.

Jak działamy w przypadku trudnych kredytów?

Podstawą podejmowanej współpracy z klientem jest szczerość. Przedstaw nam swoją sytuację, a my postaramy się wykonać odpowiednie kroki, byś finalnie mógł podpisać umowę kredytową.

Sprawdzimy za Twoją zgodą raport z BIK, wyliczymy też Twoją zdolność kredytową na podstawie wskazanych informacji o źródle i wysokości Twoich dochodów. To pozwoli nam ocenić realnie możliwości udzielania Ci finansowania.

Jeśli bank odmówił Ci udzielenia finansowania, z pewnością podał przyczynę odmowy. Trudnego kredytu nie otrzymasz co prawda w każdym banku, ale wiemy, gdzie możesz złożyć wniosek, by zwiększyć prawdopodobieństwo jego zaakceptowania.

Trudne kredyty bez zdolności kredytowej – czyli jak zwiększyć swoje możliwości kredytowania?

Naszym klientom, którzy zgłaszają do nas problem trudności w uzyskaniu kredytu z uwagi na zbyt niską zdolność, możemy poradzić powzięcie określonych działań. Wśród nich należy wymienić:

 • uregulowanie najbardziej naglących płatności, w szczególności kredytów bankowych, których termin spłaty minął lub się zbliża,
 • zamknięcie produktów kredytowych, których nie używasz lub wykorzystujesz je w niewielkim zakresie – karty kredytowej czy linii w koncie osobistym,
 • zdobycie lepiej płatnej pracy lub dodatkowego źródła dochodów.

Takie przygotowanie się do kształtowania zdolności kredytowej owocuje w przyszłości zwiększeniem szans na kredyt. Jeśli masz inne zobowiązania, spłacaj je w terminie, by budować wiarygodną opinię rzetelnego klienta.

Oferta dla przedsiębiorców – czyli jak zaciągnąć trudne kredyty dla firm?

 

Firmy muszą dużo bardziej udowadniać swoją wiarygodność i płynność finansową niż osoby prywatne. Przez jeszcze bardziej wygórowane wymagania kredyty bankowe są trudne do uzyskania. Czy w takim razie nasza firma jest całkowicie pozbawiona możliwości wsparcia finansowego? Niekoniecznie.

Przedsiębiorcy borykający się z wieloma wydatkami, jak nieopłacone składki do ZUS i podatki do US, mogą mieć kłopoty z zaciągnięciem kredytu bankowego. Jeśli zaczniesz zalegać ze składkami czy z fakturami, Twoja firma szybko trafi do bazy dłużników i szanse na dalszy rozwój maleją.

Wybierając współpracę z nami, można pozbyć się problemów finansowych. Jeżeli masz długi, to wierzyciele mogą zająć Twoje konto bankowe, nie możesz startować w przetargach, a i kary oraz odsetki szybko idą w górę.

Trudny kredyt dla firm może pozwolić na wywiązanie się z bieżących zobowiązań. Banki mogą wymagać ustanowienia dodatkowych zabezpieczeń spłaty, by udzielić kredytu dla firmy z niepewną sytuacją finansową i zbyt niską zdolnością.

Trudne kredyty dla firm w bankach i pożyczki pozabankowe

Bank może nie być jedyną instytucją, która pozwoli Ci na udzielenie kredytu w trudnej sytuacji finansowej. Po przeanalizowaniu Twoich finansów, sprawdzeniu zdolności i historii kredytowania sprawdzimy, jakie masz szanse na kredyt dla firmy w banku. Jeśli nie będzie możliwe skuteczne wnioskowanie o takie zobowiązanie, możemy znaleźć ofertę pozabankową na trudne kredyty dla firm.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 1. Gdzie są dostępne trudne kredyty?

  Warunkiem uzyskania kredytu bankowego jest posiadanie dobrej historii kredytowej i zdolności do spłaty zobowiązania w terminie wskazanym w umowie. Nie wszystkie banki oceniają wiarygodność klientów w ten sam sposób. Dlatego odmowa udzielenia kredytu w jednym banku nie musi być jednoznaczna z odrzuceniem każdego innego wniosku. Nasi eksperci wskażą Ci bank, w którym będziesz mieć największe szanse na udzielenie potencjalnie trudnego kredytu. Możesz też zgłosić się do sektora pozabankowego po pożyczkę, która również może pomóc Ci w poprawie swojego domowego budżetu. W wielu przypadkach Twoja historia kredytowa nie będzie miała tak decydującego znaczenia u pożyczkodawców. Natomiast w zdolność wlicza się znacznie więcej źródeł dochodów aniżeli te, które są akceptowane w typowym banku.

 2. Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać trudne kredyty?

  Podstawowe założenie jest takie, że trudne kredyty są produktem finansowym, z którego mogą skorzystać nawet te osoby, które mają zadłużenie. Żeby tak się stało, te zobowiązania nie mogą być obwarowane wieloma wymogami, np. koniecznością ustanowienia dodatkowego zabezpieczenia. W firmach pozabankowych takie kredyty w formie pożyczek są dostępne nawet w opcji bez BIK, a wszelkie formalności, wymagania i czas analizy wniosku zredukowano do minimum.

 3. Kiedy trudne kredyty to dobre rozwiązanie?

  Skoro starasz się o trudny kredyt, to najpewniej masz na koncie jakieś zaległe zobowiązania. Weź pod uwagę trudny kredyt dla Ciebie lub Twojej firmy, jeśli chcesz nim spłacić swoje istniejące zadłużenie za jednym razem. Może mieć on wówczas formę kredytu konsolidacyjnego, dzięki któremu pozbędziesz się innych zobowiązań w zamian za jeden kredyt z niższą ratą i dłuższym okresem spłaty.

Oblicz, ile wyniesie rata Twojego kredytu, jak długo będziesz spłacać zadłużenie, i ile zapłacisz odsetek z naszym kalkulatorem!

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam 🙂 Serdecznie dziękuję! 🙂 Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.