Pożyczki bez prowizji

Ponieważ na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja instytucje pozabankowe starają się oferować swoim klientom rozwiązania “szyte na miarę” indywidualnych potrzeb swoich klientów. Trzeba też przyznać, że współczesny pożyczkobiorca jest coraz bardziej wymagający. Ponieważ ma wybór, chce korzystać z finansowego wsparcia na dogodnych warunkach. Pożyczka ma być przede wszystkim tania, udzielana szybko i przy minimum formalności. Sprawdź, jaką propozycję mają dla Ciebie doradcy z Finanse dla Ciebie i ciesz się zobowiązaniem bez dodatkowych opłat.

Pożyczka bez dodatkowych kosztów

Polacy wciąż popełniają podstawowy błąd, ponieważ przy wyborze pożyczki zwracają uwagę na zbyt mało czynników, które mogą świadczyć o atrakcyjności i opłacalności takiego zobowiązania. Przede wszystkim nie weryfikują konkurencyjnych ofert, a trzeba podkreślić, że przecież każda instytucja pozabankowa realizuje dzisiaj własną politykę współpracy ze swoimi klientami i warunki pożyczek znacznie się od siebie różnią.


Co więcej, przeciętny potencjalny klient firmy pożyczkowej sprawdza jedynie maksymalną wartość zobowiązania, oprocentowanie oraz wysokość miesięcznej raty. To zbyt mało, aby ocenić wszelkie korzyści, jakie mogą płynąć z takiego “zastrzyku gotówki”.


Jak znaleźć najlepszą pożyczkę, która okaże się rzeczywistym wsparciem finansowym, nie będzie generować zbyt dużo kosztów i nie przyczyni się do utraty płynności finansowej? Pod uwagę trzeba brać wszelkie dodatkowe koszty, jakie narzuca firma pożyczkowa, a które musi uiścić pożyczkobiorca w całym okresie współpracy. Do takich bardzo często zalicza się:

  • prowizja za weryfikację wniosku o pożyczkę,
  • prowizja za udzielenie pożyczki,
  • dodatkowe odsetki karne, na przykład za zwłokę w spłacie miesięcznych rat,
  • opłaty związane z koniecznością nabycia dodatkowego ubezpieczenia.

Na szczęście bez problemu możesz znaleźć pożyczki bez prowizji oraz bez żadnych dodatkowych opłat. Finanse dla Ciebie to propozycja bez żadnych ukrytych kosztów i tzw. kruczków prawnych. Jasne zasady współpracy, doradztwo finansowe, wybór zobowiązania wedle indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty. Właśnie na to możesz liczyć, korzystając z atrakcyjnej oferty.

Dla kogo pożyczka bez prowizji?

Nie da się ukryć, że pożyczki pozabankowe stają się coraz większą konkurencją dla kredytów bankowych i alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogą liczyć na współpracę z bankami. Najczęściej przeszkodą w uzyskaniu zobowiązań kredytowych jest brak zdolności kredytowej albo negatywna historia kredytowa. Co więcej, coraz więcej osób rezygnuje z kredytów, ponieważ pożyczki zaciąga się łatwiej, przy minimum formalności, bez konieczności wychodzenia z domu i szybko, a środki trafiają na konto jeszcze tego samego dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy “na już”, na przykład w ramach niespodziewanych wydatków czy tzw. czarnej godziny.


Trzeba przyznać, że pożyczki bez prowizji są nie tylko opłacalne finansowo, ponieważ nie generują dodatkowych kosztów, a klient spłaca dokładnie tyle, ile pożyczył, ale również atrakcyjne pod względem wnioskowania i uzyskiwania decyzji pozytywnej. Większość firm pożyczkowych udziela takie zobowiązania na sam dowód, nie wszystkie instytucje pozabankowe generują raport BIK, nie wszystkie też żądają zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Dzięki temu na finansowe wsparcie liczyć mogą nierzadko również osoby zadłużone oraz te, które aktualnie nie podejmują żadnej pracy zarobkowej.

Jak wziąć pożyczkę bez prowizji?

Przede wszystkim należy porównać co najmniej kilka różnych ofert, aby wybrać tę dopasowaną wedle indywidualnych oczekiwań i możliwości dogodnej spłaty. Z pomocą przychodzą rankingi pożyczek bez prowizji, kalkulatory, które wyliczają koszty takich zobowiązań, ale również doświadczeni doradcy finansowi, którzy na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem i dzięki poznaniu jego potrzeb i sytuacji finansowej, dobierają najlepsze zobowiązanie.


Proces zaciąganie pożyczki bez prowizji jest prosty i najczęściej przebiega online, czyli bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek, wpisać w nim swoje dane osobowe, numer telefonu do kontaktu, adres e-mail i numer konta bankowego oraz zaznaczyć preferowaną wartość pożyczki i dogodną liczbę miesięcznych rat do spłaty. Weryfikacja wniosku przez internet realizowana jest dosłownie natychmiast, a już po 15 minutach środki mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy. Pieniądze można oczywiście wydać na dowolny cel, na przykład na spłatę innych zobowiązań.

Upadłość konsumencka - zdobądź więcej informacji: