Kredyt na spłatę ZUS i US

Coraz więcej firm boryka się z problemem w zakresie utrzymania płynności finansowej. Z drugiej strony przeterminowane płatności niezwykle niekorzystnie wpływają na wiarygodność prowadzonego biznesu. Zaległości względem nie tylko kontrahentów czy klientów, ale również urzędów mogą doprowadzić do zamknięcia działalności gospodarczej.  Z pomocą przychodzą banki, które oferują kredyt na spłatę ZUS i US, dzięki czemu firma może otrzymać dodatkowe środki na uregulowanie bieżących czy zaległych płatności. Jeśli prowadzisz swój biznes, a generowane dochody nie wystarczają na wszystkie opłaty, poznaj szczegóły współpracy z instytucją bankową już teraz.

 

Z zaległymi płatnościami względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego należy czym prędzej walczyć. Okazuje się, że nawet niewielkie zaległości mogą wywołać lawinę finansowych problemów. Wszystkie firmy, które są zarejestrowane na terenie Polski, mogą korzystać z kredytu na spłatę ZUS i US i trzeba przyznać, że takie zobowiązanie stanowi nierzadko “koło ratunkowe”, aby móc prężnie funkcjonować na rynku, generować dochody i rozwijać działalność. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z bankiem w ramach uzyskania finansowego wsparcia, skorzystaj z usług doświadczonych doradców, którzy wybiorą dla Ciebie najlepszy kredyt na spłatę ZUS i US i uwolnią Cię od finansowych tarapatów.

 

Kredyt na spłatę ZUS i US – informacje ogólne

 

Prowadzenie firmy nie jest łatwe, a każdy biznes musi radzić sobie z ponoszeniem wysokich kosztów w ramach swojej działalności. Wystarczy brak wpłaty od biznesowego partnera, klienta czy usterka maszyny, aby firma zaczęła mieć finansowe problemy. Brak płynności finansowej prowadzi  kolei do przeterminowanych płatności i braku możliwości rozwoju, co zawsze jest niekorzystne. W skrajnych przypadkach firma musi zawiesić lub zamknąć swoją działalność, natomiast jej właściciel zostaje z długami.

Trzeba pamiętać, że prowadzenie firmy wiąże się z obowiązkiem ponoszenia znaczących kosztów. Tutaj wymienić można chociażby należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego. Wszelkie zaległości z tego tytułu są bardzo niekorzystne dla biznesu, dlatego firma, która nie radzi sobie z takimi płatnościami, może zaciągnąć kredyt na spłatę ZUS i US na preferencyjnych warunkach. Tego rodzaju finansowe wsparcie charakteryzuje się:

 • Dowolną kwotą udzielonego wsparcia, wedle indywidualnych potrzeb firmy, nawet do 300 000 złotych,
 • długim okresem współpracy z instytucją bankową, najczęściej do 10 lat, dzięki czemu miesięczne raty są niskie i możliwe do dogodnej spłaty,
 • minimum formalności,
 • uproszczoną procedurą weryfikacji zdolności kredytowej firmy,
 • szybką wypłatą niezbędnych środków w formie gotówki bądź przelewu.

 

Dlaczego firma nie może dopuścić do zaległości w płatnościach na poczet ZUS i US?

 

Na przedsiębiorstwa, które nie regulują terminowo płatności wobec ZUS i US czekają przykre konsekwencje. Długi nie tylko źle wpływają na ich płynność finansową i znacznie zaburzają zarządzanie własnym budżetem, ale przyczyniają się do trudności w prowadzeniu działalności, utrzymaniu firmy i działaniu w ramach jej rozwoju i uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Co więcej, na firmy, które generują zadłużenie wobec płatności w ZUS i US, nakładane są karne odsetki o wysokiej wartości, długi więc niekorzystnie rosną. Przeterminowane płatności są też odnotowane w BIK, co negatywnie wpływa na zdolność i historię kredytową, przez co firma nie może współpracować z bankami. Warto również wiedzieć, że właściciel firmy, która ma długi wobec urzędów, nie może korzystać z zasiłku chorobowego czy płatnego urlopu macierzyńskiego.

W obliczu tak negatywnych konsekwencji zadłużeń kredyt na spłatę ZUS i US pomaga więc zachować rentowność firmy i utrzymać regularne płatności. Takie zobowiązanie udaje się zaciągnąć na dogodnych warunkach spłaty, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości prowadzonego biznesu.

 

Korzyści, jakie daje kredyt na ZUS i US

 

Kredyt na ZUS i US pozwoli firmie przetrwać najtrudniejszą sytuację finansową i uporać się z problemami w zakresie zarządzania własnym budżetem. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na tego rodzaju wsparcie na korzystnych warunkach, mogą liczyć na:

 • uregulowanie płatności względem ZUS i US,
 • pozbycie się przeterminowanych płatności,
 • odzyskanie płynności finansowej,
 • zdobycie środków na rozwój biznesu,
 • odzyskanie pozycji lidera w swojej branży,
 • utrzymanie pozytywnego wizerunku jako firma radząca sobie finansowo, rzetelna i wypłacalna.

 

Jak wziąć kredyt na spłatę ZUS i US?

 

Właściciel firmy powinien zajmować się rzeczywistą działalnością prowadzonego biznesu, a nie tracić czas na poszukiwanie idealnego kredytu. Właśnie dlatego zaleca się współpracę z doradcami finansowymi, którzy wyręczają przedsiębiorcę w tych zadaniach. Co więcej, usługi profesjonalistów są rzetelne, oparte na wieloletnim doświadczeniu i najlepszej, fachowej wiedzy. Doradca finansowy przeprowadza z potencjalnym kredytobiorcą szczegółowy wywiad, uzyskuje informacje o jego sytuacji finansowej, możliwościach spłaty i indywidualnych potrzebach. Dopiero wtedy wybiera najlepsze oferty, dokonuje kalkulacji kosztowej i przedstawia je przyszłemu klientowi banku.

Warto dodać, że na rynku usług finansowych panuje coraz większa konkurencja, dlatego banki wręcz walczą o każdego klienta, oferując dogodne warunki współpracy. Firma powinna dobierać kredyt na spłatę ZUS i US wedle własnych preferencji, a samo zobowiązanie powinno być “szyte na miarę” jej wymagań. Cieszy natomiast to, że banki widzą ogromny potencjał w firmach i uznają działalność gospodarczą za wiarygodne źródło generowania dochodów. Dzięki temu kredyty na ZUS i US mogą być udzielane na naprawdę preferencyjnych warunkach. To zresztą najlepsza opcja, aby pozbyć się długów, móc prowadzić firmę i prężnie ją rozwijać.

 

Dlaczego warto współpracować z doradcą finansowym w ramach kredytu na ZUS i US?

 

Oczywiście, możesz wybrać zobowiązanie kredytowe samodzielnie, natomiast nie masz pewności, że skorzystasz z najlepszej oferty, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy i najkorzystniejszej pod względem niskich kosztów. To właśnie doradcy finansowi doskonale poruszają się na rynku usług finansowych, znają procesy ubiegania się o takie zobowiązania oraz prognozy względem ich spłat. Z pomocą doradcy uzyskasz niezbędne finansowanie, a dodatkowe środki pozwolą szybko uporać się z problemami z pieniędzmi i zachowają stabilność inwestycyjną Twojego biznesu.

Jak działają profesjonalni doradcy finansowi z wieloletnim doświadczeniem? Oto schemat ich działalności i korzyści, na jakie możesz liczyć:

 • dopasowanie kredytu na spłatę ZUS i US do indywidualnych potrzeb klienta,
 • kredyt na spłatę ZUS i US na atrakcyjnych warunkach,
 • niskie koszty finansowego wsparcia,
 • minimum formalności i wsparcie na każdym etapie ubiegania się o finansowe zobowiązanie,
 • szybką decyzję kredytową i natychmiastową wypłatę niezbędnych środków,
 • wsparcie w zakresie uzyskiwania finansowego wsparcia na różne cele firmy, w tym na spłatę zobowiązań wobec innych urzędów i instytucji czy zaległości wynikających ze współpracy z biznesowymi partnerami,
 • pomoc w wypełnieniu wniosku o kredyt na spłatę ZUS i US,
 • reprezentowanie w banku w ramach negocjacji warunków, aby te były najkorzystniejsze,
 • wsparcie na każdym etapie spłaty zobowiązania.

 

Czy na pewno masz zadłużenie w ZUS i US?

 

Łatwo sprawdzisz, czy Twoja firma zalega z płatnościami wobec ZUS czy US. Okazuje się, że nie każdy właściciel prowadzonego biznesu jest świadomy zaległości, a te szkodliwe powstają już po kilku dniach od wyznaczonego terminu zapłaty. Możesz udać się do placówek ZUS i US i tak od razu otrzymasz informacje o saldzie Twojej firmy. Takie dane są również dostępne w sieci, jeśli zalogujesz się na dedykowaną do tego platformę.

Tak naprawdę trudno pominąć przeterminowane płatności wobec urzędów, ponieważ zarówno ZUS, jak i US od razu wysyła powiadomienia o obowiązku ich zapłaty. Nigdy nie bagatelizuj takich pism, ponieważ żadne zadłużenie nie zostanie ci darowane. Znacznie lepiej jest zaciągnąć jak najszybciej kredyt na spłatę ZUS i US i cieszyć się zachowaną płynnością finansową firmy. Dzięki dodatkowym środkom nie będziesz generować długów, a Twój biznes będzie mógł się rozwijać.  

Upadłość konsumencka - zdobądź więcej informacji: