Pożyczki hipoteczne

Skorzystaj z doradztwa doświadczonych specjalistów z branży finansowej i uzyskaj pożyczkę hipoteczną na korzystnych warunkach. Wysoka wartość finansowego wsparcia, długi okres spłaty i niskie koszty, właśnie na takie warunki możesz liczyć.

 

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel

 

Pożyczka hipoteczna z zabezpieczeniem hipotecznym udzielana jest na dowolny cel. co więcej, dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że takie zobowiązania mogą być udzielane również osobom, które nie mają wystarczającej zdolności kredytowej i nie mogą podjąć współpracy z bankiem. Dla instytucji pozabankowej klient jest w pełni wypłacalny i wiarygodny również wtedy, kiedy posiada zadłużenie czy nie generuje wysokich zarobków, ale za to może ustanowić odpowiednie zabezpieczenie hipoteczne.

Nie ważny jest również cel ubiegania się o dodatkowe środki, a pożyczkobiorca może je wydać na cokolwiek chce. Pieniądze mogą być rozdzielone na różne potrzeby wedle indywidualnych preferencji klienta.

 

Co to jest zabezpieczenie hipoteczne?

 

Osoby, które nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, nie muszą już prosić o poręczenie od członków rodziny ani wnosić wkładu własnego, aby otrzymać “zastrzyk gotówki”. Pożyczka hipoteczna z zabezpieczeniem hipotecznym to rozwiązanie dla osób, które potrzebują finansowego wsparcia o dużej wartości. Zabezpieczeniem może być własna nieruchomość, dom lub mieszkanie.

 

Doradca finansowy pomoże Ci otrzymać pożyczkę hipoteczną o znacznej wartości

 

Osoby, które chcą ubiegać się o pożyczkę hipoteczną, powinny skorzystać z usług doświadczonych doradców finansowych. Dzięki temu mogą liczyć na korzyści, takie jak:

  • Zobowiązanie finansowe zostanie udzielone na korzystnych warunkach bez zbędnych kosztów, z niskim oprocentowaniem i dodatkowymi bonusami,
  • doradca pomaga wypełnić wniosek o pożyczkę hipoteczną oraz wskaże, jakie dokumenty musi przygotować klient,
  • doradca wspiera na każdym etapie spłaty pożyczki hipotecznej.

Upadłość konsumencka - zdobądź więcej informacji: